Müügitingimused

TELLIMINE
Peale Kauba väljavalimist lisa toode/tooted ostukorvi.
Ostukorvi sisu on hähtav, kui vajutada kodulehe päises olevale „Ostukorvi“ nupule ning liikuda edasi ostukorvi lehele.
Ostukorvis on kõik sinna lisatud tooted nimekirjana. Iga toote kohta on kuvatud hulk (tk) ja hind. Samuti kogu ostukorvi maksumus.
Tellimuse vormistamise alustamiseks vajuta „vormista ost“, mis viib edasi kassa lehele. Täida paki kohale toimetamiseks vajalikud andmed.

Kui soovid paki saata kellelegi teisele – näiteks kingituseks, aktiveeri kohaletoimetamine teisele aadressile ning sisesta paki vastuvõtja andmed.

Tellimuse kinnitamisel näed tellimuslehte, mille eest saab koheselt tasuda pangalingi kaudu või -ülekandega. Koopia kinnitatud tellimusest saadetakse e-posti aadressile, juhuks kui soovid tasuda tellimuse eest hiljem.
Tooted saadame sulle peale arve tasumist. Tööpäevadel enne 15:00 esitatud tellimustega alustame komplekteerimist juba samal päeval.

Edastatud e-posti aadress annab õiguse Minurehvid OÜ (edaspidi ärinimI: MINUREHVID) keskkonnal edastada aeg-ajalt  uudiskirju heatahtliku turunduse-, harimise-, ja spordi arendamise eesmärgil. Uudiskirjadest on võimalik keelduda.

Soovime meeldivaid ostukogemusi meie veebipoes!

 

MAKSEVIISID

MINUREHVID veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:

Pangalingid
Makseid võetakse vastu Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay, Liisi ID pangalinkide kaudu. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusleht. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile, juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem. Arve saadetakse koos tootega.

 

TOOTE HIND
Kõik hinnad MINUREHVID veebipoes ei pruugi sisaldada käibemaksu 20%. Hinnad on kuvatud eurodes (EUR, €).
Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 kalendripäeva tellimuse vormistamisest alates).
Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja MINUREHVID vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

 

TRANSPORT
Rehvide transport kogu Eesti Vabariigi piires on tasuta. Rehvide tarneaeg on reeglina 1-2 tööpäeva.

Lisatasu eest on võimalik rehvide transport ka Helsingisse.

 

KAUBA ÜLEANDMISE JA SAATMISE KORD
Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset tellimuse tasumist) komplekteerib MINUREHVID tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.

Tööpäevadel enne 15.00 esitatud ja makstud tellimused saate reeglina kätte juba 1-2 tööpäeva jooksul. Juhul kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib MINUREHVID  klienditugi Kliendiga kokku sobiva tarneaja.

Eelnevalt näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse tasumise hetkest.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.

Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele, kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi, saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.

MINUREHVID ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida MINUREHVID ei saanud mõjutada või ette näha.

 

PRIVAATSUSTINGIMUSED
Kõiki MINUREHVID e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse austusega ja kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

MINUREHVID rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. MINUREHVID on isikuandmete vastutav töötleja ning MINUREHVID edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

 

TAGASTAMISÕIGUS JA GARANTII
MINUREHVID veebipoest ostetud kaubale kehtib teile alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastamisõigus. Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule. Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega.

  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.
  • Kauba tagastamiseks saata vastav soov e-posti aadressil info@minurehvid.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.
  • Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata (välja arvatud juhul kui tagastatud kaup ei vasta tellitule).
  • Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.
  • Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse teile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.